Niemcy. Bawaria. Ulm - miasto. Talar 1623
2 220,00 zł
Cena wywoławcza:
500,00 zł

Aw.: Zdobiony herb miasta Ulm. W otoku: MONETA ARGENT REIP VLMENSIS
Rw.: Ukoronowany dwugłowy Orzeł. W otoku: FERDINANDVS II ROM IMP SEMPER AVGVSTVS

Moneta z tytulatura Ferdynanda II.

Ciemna patyna. Bardzo ładny egzemplarz.

Davenport 5903

Stan zachowania: 2-

Waga: 28,78 g Ag

Niemcy
Aukcja 34 - sesja V
5285