Niemcy. Bawaria. Ulm - miasto. Talar 1623
Cena wywoławcza:
500 PLN
2 220 PLN
Aw.: Zdobiony herb miasta Ulm. W otoku: MONETA ARGENT REIP VLMENSIS
Rw.: Ukoronowany dwugłowy Orzeł. W otoku: FERDINANDVS II ROM IMP SEMPER AVGVSTVS
Moneta z tytulatura Ferdynanda II.
Ciemna patyna. Bardzo ładny egzemplarz.
Davenport 5903
Stan zachowania:
2-
28,78 g Ag