Korea. Kwang Mu, (1897-1907). 1 Yang, 1898
Cena wywoławcza:
80 PLN
2 760 PLN
Patyna. Ładnie zachowane.
KM-1120
Stan zachowania:
2
Patyna. Ładnie zachowane.
KM-1120