Czechosłowacja. Medal 1923 - Wyścigi armii czechosłowackiej, Kremnica
Cena wywoławcza:
50 PLN
1 140 PLN
Rzadki medal , wybitych zostało zaledwie 365 sztuk.
Patyna. Delikatne obicia rantu.
Stan zachowania:
2-
74,52 g brąz
55 mm