Chiny. Fukien. 1 Mace 4.4 Candareens (20 cent), ND (1923)
Cena wywoławcza:
100 PLN
660 PLN
Zielonkawa patyna.
L&M 304k; Y-381.2
Stan zachowania:
2/3
5,00 g Ag