Chiny, Manchurian. 20 centów (1914-1915)
Cena wywoławcza:
100 PLN
600 PLN
Patyna.
KM Y-213a.3; L&M 497
Stan zachowania:
2-/3+
5,20 g Ag
Patyna.
KM Y-213a.3; L&M 497