Chiny, Kiangnan. 20 centów 1901
1 920,00 zł
Cena wywoławcza:
150,00 zł

Patyna.

KM Y-143a.6, L&M-238

Stan zachowania: 3+

Waga: 5,29 g Ag

Chiny
Aukcja 34 - sesja V
5156