Austria. Jan Ernest graf Thun i Hohenstein (1687-1709). 1/2 talara 1695, Salzburg - ŁADNE
Cena wywoławcza:
300 PLN
1 020 PLN
Aw.: Wielopolowa tarcza herbowa pod kapeluszem kardynalskim, legenda otokowa.
Rw.: Św. Rudbert trzymający i św. Wergiliusz siedzieli naprzeciwko siebie, każdy trzymając pastorał, legenda otokowa.
Przepiękna, kolorowa patyna. Bardzo ładny egzemplarz.
KM 253; Zöttl 2184; Probszt 1818
Stan zachowania:
2+
14,40 g Ag