Austria. Jan Ernest Graf Thun und Hohenstein (1687-1709). Talar 1694, Salzburg - ŁADNY
Cena wywoławcza:
600 PLN
1 800 PLN
Bardzo ładnie zachowana moneta. Szlachetna patyna, połysk.
Probszt 1800
Stan zachowania:
2+
29,52 g Ag