Austria. Jan Ernest Graf Thun und Hohenstein (1687-1709). Talar 1694, Salzburg - ŁADNY
1 800,00 zł
Cena wywoławcza:
600,00 zł

Bardzo ładnie zachowana moneta. Szlachetna patyna, połysk.

Probszt 1800

Stan zachowania: 2+

Waga: 29,52 g Ag

Austria
Aukcja 34 - sesja V
5101