Austria. Paris von Lodron (1619-1653). Talar 1652, Salzburg
Cena wywoławcza:
400 PLN
1 020 PLN
Moneta z walcarki lekko prostowana. Piękna patyna.
Davenport 3504; Probszt 1231
Stan zachowania:
2-/3+
28,83 g Ag