Austria. Paris von Lodron (1619-1653). Talar, 1624, Salzburg
Cena wywoławcza:
300 PLN
900 PLN
Ślady obiegu, poprawny egzemplarz, patyna.
Davenport 3504; Probszt 1197
Stan zachowania:
3/3+
28,06 g Ag