Niemcy, Saksonia, Halberstadt - bp Branthog (1023–1036). Denar XI wiek - RZADKI
Cena wywoławcza:
100 PLN
660 PLN
Aw.: Głowa biskupa w prawo, nieczytelna legenda
Rw: Budowla na łuku, nieczytelna legenda
Pofalowana powierzchnia, patyna. Rzadki typ monety.
Dbg 627 - 629 var
Stan zachowania:
3-
1,29 g Ag