Niemcy, Regensburg. Heinrich III (983-985). Denar, Ellin
Cena wywoławcza:
150 PLN
720 PLN
Kolorowa patyna, czytelny egzemplarz.
Dannenberg 1065 var.
Stan zachowania:
3+
1,38 g Ag