Litwa. Aleksander Witold (1401-1430). Denar przed 1401
Cena wywoławcza:
100 PLN
528 PLN
Aw.: Kolumny Gedymina
Rw.: Grot włóczni z krzyżykiem
Kopicki 3117 (R2); Ivanauskas 11V
Bardzo ładnie zachowany. Zielonkawa patyna.
Stan zachowania:
2
0,28 g Ag
13-19 mm