Odznaka Pociągu Pancernego nr 14 „PADEREWSKI” (375)

3 220,00 zł

Cena wywoławcza:
3 400,00 zł

2012-10-21

Odznaka pamiątkowa Pociągu Pancernego nr 14 „PADEREWSKI”. Biały metal. Przedmiot wykonany techniką bicia z matrycy. Mocowanie w postaci gwintowanego słupka. Nakrętka niesygnowana.

Stela „Polskie odznaki…” poz. 14.2.19.

Stan zachowania zbliżony do idealnego
Średnica 40,2 mm

Ordery, odznaki, odznaczenia
Aukcja 3
375
2012-10-21