Niemcy, Regensburg- miasto. Franciszek I (1745-1765). Talar 1756, Ratyzbona
Cena wywoławcza:
1 000 PLN
1 320 PLN
2019-06-17
Aw.: Popiersie w prawo
Rw.: Panorama miasta
Dobre detale, kolorowa patyna, piękny połysk w tle. Rzadszy talar.
Davenport 2618
Stan zachowania:
2-
28,06 g Ag