Niemcy, Prusy. Fryderyk Wilhelm (1640-1688), ort 1683 H-S, Królewiec,
Cena wywoławcza:
120 PLN
222 PLN
2018-09-08
Delikatna patyna, połysk.
Neumann 11.117b
Stan zachowania:
3+/2-
5.96 g Ag