Kanada. Jerzy V 1 suweren 1911 C
Cena wywoławcza:
1 050 PLN
1 380 PLN
2018-09-08
Wspaniale zachowany egzemplarz, połysk, delikatna patyna.
Friedberg 2
Stan zachowania:
1
7,97 g Au .917