Zygmunt I Stary. Grosz 1540, Elbląg
Cena wywoławcza:
40 PLN
90 PLN
2019-06-15
Na awersie PRVSSI.
Niedobicie, zachowany połysk w tle, patyna.
Kopicki 7086; Marienburg 9255
Stan zachowania:
3/3+
1,91 g Ag