Rosja. Mikołaj l. Mikołaj I. Rubel 1831 НГ, Petersburg
Cena wywoławcza:
400 PLN
504 PLN
2019-03-16
Aw.: Dwugłowy orzeł rosyjski, nominał i data.
Rw.: W wieńcu z liści laurowych i dębowych napis w czterech wierszach.
Odmiana z zamkniętą cyfrą 2 na rewersie.
Zachowany połysk w tle, kolorowa patyna, wyraźnie detale. Rzadsza moneta.
Bitkin 110
Stan zachowania:
3+/2-
20,32 g Ag