Rosja. Mikołaj l. Mikołaj I. Rubel 1831 НГ, Petersburg (533)

483,00 zł

Cena wywoławcza:
400,00 zł

2019-03-16

Aw.: Dwugłowy orzeł rosyjski, nominał i data.
Rw.: W wieńcu z liści laurowych i dębowych napis w czterech wierszach.

Odmiana z zamkniętą cyfrą 2 na rewersie.
Zachowany połysk w tle, kolorowa patyna, wyraźnie detale. Rzadsza moneta.

Bitkin 110

Stan zachowania 3+/2-
Waga 20,32 g Ag

Rosja
Aukcja 19 - sesja I
533
2019-03-16