Zygmunt I Stary. Grosz 1534 + 1535, Elbląg
Cena wywoławcza:
150 PLN
360 PLN
2018-12-15
Patyna. Kolorowa patyna.
Rzadsze egzemplarze.
Kopicki 7085 (R2)
Stan zachowania:
3+