Allegro
AUKCJE
Wyceń
Kup
Sprzedaj
Konto:
niemczyk.pl
Email:
[email protected]
Telefon:
226204574
Allegro
Zakon Krzyżacki. Fryderyk Saski. Grosz 1498 1510 Królewiec
Cena wywoławcza:
150
PLN
204
PLN
2017-12-16
Sprzedaj podobny
Patyna.
Neumann 33
Stan zachowania
Stan zachowania:
1,25 g
21 mm
Metal
Ag
Informacje
Nr aukcji:
Aukcja 13
Lot:
44
Data aukcji:
2017-12-16
Cena końcowa:
204
PLN
PLN
Wyślij wiadomość
show = window.scrollY > 100">
window.scrollTo({top: 0, behavior: 'smooth'})">