Allegro
AUKCJE
Wyceń
Kup
Sprzedaj
Konto:
niemczyk.pl
Email:
[email protected]
Telefon:
226204574
Allegro
Piękna waza do zupy z pokrywką SREBRO XIX/XX w.
Cena wywoławcza:
1 000
PLN
4 080
PLN
2017-12-16
Sprzedaj podobny
Średnica 210 mm.
Doskonały stan zachowania, brak śladów używania.
Francuskie cechy srebra.
767 g Ag .950
Informacje
Nr aukcji:
Aukcja 13
Lot:
1258
Data aukcji:
2017-12-16
Cena końcowa:
2 000
PLN
Cena końcowa:
4 080
PLN
PLN
Wyślij wiadomość
show = window.scrollY > 100">
window.scrollTo({top: 0, behavior: 'smooth'})">