Allegro
AUKCJE
Wyceń
Kup
Sprzedaj
Konto:
niemczyk.pl
Email:
[email protected]
Telefon:
226204574
Allegro
Francja stary dzbanek do kawy SREBRO XIX w.
Cena wywoławcza:
1 000
PLN
1 440
PLN
2017-12-16
Sprzedaj podobny
Wysokość 28 cm.
Francuskie cechy srebra.
619,5 g Ag .950
Informacje
Nr aukcji:
Aukcja 13
Lot:
1256
Data aukcji:
2017-12-16
Francja czajnik dzbanek SREBRO
Cena końcowa:
1 075
PLN
Francja - Dzbanek - SREBRO 950
Cena końcowa:
1 195
PLN
Francja dzbanek do kawy SREBRO
Cena końcowa:
1 407
PLN
Cena końcowa:
1 175
PLN
Francja XIX w. Dzbanek SREBRO
Cena końcowa:
2 170
PLN
Francja dzbanek SREBRO XIX w.
Cena końcowa:
1 691
PLN
Francja dzbanek SREBRO XIX w.
Cena końcowa:
1 776
PLN
Cena końcowa:
1 224
PLN
Cena końcowa:
1 549
PLN
Cena końcowa:
890
PLN
Cena końcowa:
1 412
PLN
Cena końcowa:
1 197
PLN
Cena końcowa:
1 375
PLN
Francja czajnik dzbanek do kawy SREBRO
Cena końcowa:
1 432
PLN
Francja czajnik dzbanek SREBRO Art-Deco
Cena końcowa:
2 225
PLN
Francja - Dzbanek pięknie giloszowany - SREBRO 950
Cena końcowa:
1 741
PLN
Francja, Dzbanek herbowy giloszowany - SREBRO 950
Cena końcowa:
1 814
PLN
Francja XIX wiek, dzbanek SREBRO .950
Cena końcowa:
1 964
PLN
Francja XIX w. Dzbanek SREBRO .950
Cena końcowa:
2 340
PLN
Cena końcowa:
2 105
PLN
PLN
Wyślij wiadomość
show = window.scrollY > 100">
window.scrollTo({top: 0, behavior: 'smooth'})">