Allegro
AUKCJE
Wyceń
Kup
Sprzedaj
Konto:
niemczyk.pl
Email:
[email protected]
Telefon:
226204574
Allegro
Francja piękna sosjerka SREBRO koniec XIX wieku
Cena wywoławcza:
1 000
PLN
1 440
PLN
2017-12-16
Sprzedaj podobny
24 x 16 cm - wymiary podstawy.
Francuskie cechy srebra.
607,0 g Ag .950
Informacje
Nr aukcji:
Aukcja 13
Lot:
1234
Data aukcji:
2017-12-16
Francja. Piękna Sosjerka XIX w – SREBRO
Cena końcowa:
2 550
PLN
Francja XIX wiek Piękna sosjerka SREBRO .950
Cena końcowa:
2 225
PLN
Francja XIX w. Piękna sosjerka SREBRO .800
Cena końcowa:
2 665
PLN
Francja XIX w Piękna sosjerka SREBRO .950
Cena końcowa:
2 551
PLN
Cena końcowa:
2 605
PLN
Cena końcowa:
1 814
PLN
Cena końcowa:
2 338
PLN
Francja XIX w. Piękna sosjerka SREBRO .950
Cena końcowa:
2 250
PLN
Francja XIX w Piękna sosjerka SREBRO .800
Cena końcowa:
1 880
PLN
Francja piękna sosjerka SREBRO koniec XIX w.
Cena końcowa:
1 580
PLN
Cena końcowa:
1 440
PLN
PLN
Wyślij wiadomość
show = window.scrollY > 100">
window.scrollTo({top: 0, behavior: 'smooth'})">