PRL. PRÓBA miedzionikiel 10 złotych 1958 Kościuszko bez napisu PRÓBA PCGS SP63 (MAX)
Cena wywoławcza:
5 000 PLN
9 660 PLN
Najwyższa nota gradingowa na świecie. Ekstremalnie rzadka moneta, wybita w nakładzie zaledwie 5 egzemplarzy, w pięknym stanie zachowania. Delikatna patyna, połysk menniczy i idealnie zachowane detale.
Parchimowicz P 236a (cena amatorska)
Stan zachowania:
PCGS SP63 (MAX)
MN