Rosja. Elżbieta. Rubel 1775 СПБ ФЛ, Petersburg NGC XF45
Cena wywoławcza:
1 000 PLN
1 725 PLN
Bardzo ładny egzemplarz. Intensywny połysk menniczy i zachowana jakość detali. Delikatna patyna. Rzadszy w takim stanie zachowania.
Bitkin 219
Stan zachowania:
NGC XF45