Rosja. Elżbieta. Rubel 1767 СПБ АШ, Petersburg NGC AU Details
Cena wywoławcza:
900 PLN
1 610 PLN
Ładny egzemplarz, delikatna kolorowa patyna i dobrze zachowane detale. Rzadszy w takim stanie zachowania. Drobne uszkodzenia w tle.
Bitkin 201
Stan zachowania:
NGC AU Details