USA. 20 dolarów 1900 Filadelfia NGC MS63 (921)

5 750,00 zł

Cena wywoławcza:
5 000,00 zł

2016-05-07

Menniczy egzemplarz, przepiękna satynowa patyna. Wspaniale prezentujący się moneta. Złoto.

Friedberg 177

Stan zachowania NGC MS63
Waga Złoto

Monety Świata
Aukcja 9e Grading
921
2016-05-07