USA. 20 dolarów 1885 San Francisco NGC MS62 (918)

5 750,00 zł

Cena wywoławcza:
4 800,00 zł

2016-05-07
Menniczy egzemplarz, delikatna satynowa patyna, intensywny połysk menniczy. Egzemplarz o pięknej prezencji.

Friedberg 178

Stan zachowania NGC MS62
Waga Złoto

Monety Świata
Aukcja 9e Grading
918
2016-05-07