WM Gdańsk. 5 Guldenów 1927 Kościół NMP PCGS AU55
Cena wywoławcza:
3 000 PLN
3 450 PLN
2016-05-07
Stara, złota patyna z resztkami połysku w tle.
Literatura: Parchimowicz 65b
Stan zachowania:
PCGS AU55
Srebro
Srebro