WM Gdańsk / Danzig Zestaw: 10 fenigów 1920 mała cyfra i 10 fenigów 1920 duża cyfra z kolekcji Włodzimierza Głuchowskiego
Cena wywoławcza:
1 500 PLN
4 600 PLN
2015-05-23
Monety godne polecenia, z doskonałą proweniencją.
Monety bez większych uszkodzeń i bez śladów korozji, z dobrymi detalami co rzadko się zdarza w przypadku monet cynkowych.
1: śr. 22,0 mm; w. 1,96 g
2: śr. 22,0 mm; w. 2,10 g
Literatura: Parchimowicz 51, 52