Stanisław August Poniatowski. Medal 1790, Stanisław Małachowski, srebro
Cena wywoławcza:
2 000 PLN
2 645 PLN
2015-05-23
Aw.: Popiersie marszałka w lewo.
W otoku: STANISL MALACHOWSKI REFFEREND REG MARESCHAL COMIT ETCONFOEDER POLON
Rw.: Trzynasto wierszowy napis w formie dedykacji.
Stanisław Małachowski - marszałek sejmu czteroletniego, medal autorstwa J. F. Holzhaussera, 1790 rok. Na awersie punca kolekcjonera z inicjałami CD.
Delikatne uszkodzenie obrzeża, połysk menniczy.
H-Cz. 3947 R2; Więcek 797Literatura: H-Cz. 3947 R2; Więcek 797